Kubota

KubotaTraktory KUBOTA rady Grand X disponujú novými, priamo na mieru vyvinutými motormi Kubota. Systém centrálneho priameho vstrekovania E-CDIS so 4-ventilovou technikou a elektronicky riadeným vysokotlakovým vstrekovaním Common Rail zaručuje optimálny priebeh krútiaceho momentu a výkonu motora, nízku spotrebu paliva a tichý chod motora bez vibrácií.

Vďaka systému recirkulácie výfukových spalín (EGR) a filtra pevných častíc (DPF) motory spĺňajú najprísnejšie emisné limity Euro IIIB.

Nová prevodovka Kubota Intelli-Shift ponúka 3 jazdné skupiny po ôsmich rýchlostných stupňoch radených pod zaťažením, celkom teda 24 rýchlostí pre jazdu vpred a vzad. Na objednávku je možné traktor dovybaviť prídavnú skupinou superplazivých rýchlosťou a zvýšiť počet prevodových stupňov na 32/32.

 
Meno:
E-mail:
Tel.č:
Stredisko:
Správa:

V štandardnej výbave je systém automatického radenia, ktorý umožňuje radenie až 4 prevodových stupňov v závislosti na zaťažení traktora a ktorý spolupracuje s funkciou ukladania požadovaných otáčok motora do pamäte a systémom automatického udržiavania konštantných navolených otáčok (Work Cruise).

Dlhý rázvor traktorov série Grand X prináša veľkú stabilitu a jazdný komfort pri preprave a vysokú trakciu a ťažnú silu pri poľnej práci. Naopak vďaka patentovanému systému Bi-Speed stroje disponujú obratnosťou, ktorá je obvyklá skôr u menších kompaktných traktorov ( priemer otáčania 5,0 m).

Pre traktory Kubota série Grand X bola vyvinutá úplne nová kabína vodiča. Z hľadiska priestoru, presklené plochy a výhľadu z miesta vodiča kabína nastavuje nový štandard v tejto kategórii traktorov.

K maximálnemu komfortu a výhľadu prispievajú bezrámové dvere, absencia B-stĺpikov, strešné okno, umiestnenie jednotiek klimatizácie a kúrenia pod podlahu kabíny a výduchy ventilácie v prístrojovej doske.

Zvýšená zdvíhacia sila zadného 3-bodového závesu umožňuje použitie ťažkých pracovných nástrojov. V štandardnej výbave traktorov Grand X je elektronická regulácia, ktorá zaručuje presné ovládanie závesu.

Požiadavky a otázky

Meno:
E-mail:
Správa:

Viac o ba kieho, s.r.o.

Sme modernou stavebnou spoločnosťou, ktorá ponúka realizácie stavieb akéhokoľvek druhu. Sme zárukou pre každého zákazníka. Stavebné práce a dodávky sú zrealizované na základe osobných požiadaviek našich zákazníkov. Váš projekt bude dokončený včas, v požadovanej kvalite a bez reklamácií!

Spoločnosť ba kieho, s.r.o. bola založená spoločenskou zmluvou, zo dňa 16.03.2001, podľa § 28, § 105 a nasl. zák. č. 513/91 Zb a zapísaná v obchodnom registri 10.05.2001. Sídli na adrese ul. A.Hlinku 2337/6, Zvolen 960 01.

Mgr. Veronika Miškolciová / konateľ spoločnosti

ba kieho, s.r.o.
ul. A. Hlinku 2337/6
960 01 Zvolen

© 2017 - 2022 Copyright ba kieho s.r.o. / All Rights Reserved.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x