Traktory a podvozky

UNIMOG UHE

Unimog UHE Pokrok a bezpečnosť, dokonalosť a zodpovednosť, efektívnosť a inovácie – to sú len niektoré hodnoty, ktoré zákazníci pripisujú k značke Mercedes-Benz Unimog. Tieto hodnoty sme interpretovali. Výsledkom sa stal nový štandard v priechodnosti: vysoká účinnosť, rozsiahle moderné technológie a vynikajúci systém odborných znalostí, zlúčené do úspešného konceptu. Nový UNIMOG U4023/U5023 – ďalšie míľniky v jeho 60 ročnom vývoji terénnych úžitkových vozidiel.

Viac

UNIMOG UGE

Unimog UGE Pokrok a istota, dokonalosť a zodpovednosť, výkonnosť a inovácie, to sú len niektoré hodnoty, ktoré spájajú zákazníkov UNIMOG-u so značkou Mercedes-Benz. V novom UNIMOG-u sa nanovo predviedli všetky tieto hodnoty. Výsledkom je nosič nadstavieb, ktorý pri produktivite, efektívnosti a ochrane životného prostredia dosahuje novú úroveň. Spája najmodernejšiu technológiu úžitkového vozidla, vynikajúci systém a schopnosti nosiča náradia do jedného vydareného konceptu.

Viac

JOHN DEERE

JOHN DEERE Stroje s kombináciou zelenej a žltej farby dnes nájdete v každom kúte zeme. Na Slovensku patrí k najpredávanejším značkám traktorov na trhu. Výrobný program John Deere zahŕňa traktory s výkonom od 50 až po 600 koní. Hlavné a zároveň svetové sídlo spoločnosti je v meste Moline, štát Illinois, USA. V Európe má spoločnosť sídlo a výrobný závod v Mannheime, Nemecko.

Viac

KUBOTA

KUBOTA Traktory KUBOTA rady Grand X disponujú novými, priamo na mieru vyvinutými motormi Kubota. Systém centrálneho priameho vstrekovania E-CDIS so 4-ventilovou technikou a elektronicky riadeným vysokotlakovým vstrekovaním Common Rail zaručuje optimálny priebeh krútiaceho momentu a výkonu motora, nízku spotrebu paliva a tichý chod motora bez vibrácií.

Viac

Predný nakladač - KUBOTA, LA1954

Predný nakladač - KUBOTA, LA1954 Univerzálny predný nakladač KUBOTA LA1954 je určený robustným a spoľahlivým partnerom pre každý dostatočne technicky vybavený traktor. Nakladač je plne kompatibilný s traktormi KUBOTA, je určený k práci s rôznym príslušenstvom, ako sú paletizačné vidly, rôzne typy žufán , pridržiavače, ...

Viac

Meno:
E-mail:
Tel.č:
Stredisko:
Správa:

Požiadavky a otázky

Meno:
E-mail:
Správa:

Viac o ba kieho, s.r.o.

Sme modernou stavebnou spoločnosťou, ktorá ponúka realizácie stavieb akéhokoľvek druhu. Sme zárukou pre každého zákazníka. Stavebné práce a dodávky sú zrealizované na základe osobných požiadaviek našich zákazníkov. Váš projekt bude dokončený včas, v požadovanej kvalite a bez reklamácií!

Spoločnosť ba kieho, s.r.o. bola založená spoločenskou zmluvou, zo dňa 16.03.2001, podľa § 28, § 105 a nasl. zák. č. 513/91 Zb a zapísaná v obchodnom registri 10.05.2001. Sídli na adrese ul. A.Hlinku 2337/6, Zvolen 960 01.

Mgr. Veronika Miškolciová / konateľ spoločnosti

ba kieho, s.r.o.
ul. A. Hlinku 2337/6
960 01 Zvolen

© 2017 - 2022 Copyright ba kieho s.r.o. / All Rights Reserved.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x